Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlaté U, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté U zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlaté U. Klipart Zlaté U je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté U zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlaté U ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté U ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1306
1280x1045
800x653
500x408
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 890 632 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlaté U se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace AAC ke stažení Podívejte se i na klipart Slanina s vejci ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Znak býk zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, free, kliparty, grafika, ilustrace, Zlaté U, zdarma, klipart, vektor, svg, ilustrační obrázek, Zlaté U, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: profil, openOffice, avatar, památník, word, referáty, profilovka, plakát, office, fotokniha, corelDraw, Twitter, Adobe Illustrator , časopis, pozvánky, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Profesor ke stažení, ilustrace Smajlík pirát ke stáhnutí nebo vektor Marihuana zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.