Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlaté U, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté U zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlaté U. Klipart Zlaté U je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté U zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté U ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté U ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1306
1280x1045
800x653
500x408
160x131

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 890 632 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlaté U je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Chůva zdarma Podívejte se i na ilustrace Žlutá ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jed ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ke stažení, svg, obrázek, grafika, ilustrace, Zlaté U, kliparty, ke stáhnutí, download, zdarma, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, Instagram, články, prezentace, web, Adobe Illustrator , openOffice, blog, dokumenty, referáty, profilovka, kalendář, word, webové stránky, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Višně zdarma, vektor SAV ke stažení nebo obrázek Slavnostní přípitek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.