Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Andílci (Náboženství) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Andílci zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Andílci. Pakliže si chcete obrázek Andílci stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Andílci v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílci zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Andílci ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílci ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1297
1280x1038
800x649
500x405
160x130

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 213 136 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Karolus_BR

Líbí se vám klipart Andílci? Pak se podělte se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Andílci je v kategorii Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oncidium ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Donut zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Adolf Hitler ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, svg, ilustrace, Náboženství, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, kliparty, Andílci, free, Andílci, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: web, památník, dokumenty, pozvánky, kalendář, profilovka, seminární práce, PowerPoint, Pinterest, openOffice, Adobe Illustrator, word, články, textové dokumenty, plakáty, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Meče a štít ke stáhnutí, ilustrace Hasičská stanice zdarma nebo klipart Narozeninové číslo 5 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.