Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Andílci (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andílci zdarma ke stažení

Andílci je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Andílci nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílci zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andílci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílci ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1297
1280x1038
800x649
500x405
160x130

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 213 136 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Karolus_BR

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Andílci s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Andílci je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Laktóza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa čepice ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté X ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, cliparts, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, free, zdarma, Náboženství, grafika, klipart, kliparty, ke stáhnutí, Andílci

Doporučené použití klipartu: web, diář, články, avatar, office, kalendář, pozvánky, časopis, inkscape, památník, fotokniha, Adobe Illustrator, blog, profilovka, video, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Japonská kuchyně ke stažení, obrázek Takoyaki ke stažení nebo vektor Auta ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.