Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Andílci (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andílci zdarma ke stažení

Andílci je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Andílci stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílci zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Andílci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílci ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1297
1280x1038
800x649
500x405
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 213 136 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Karolus_BR

Potěší nás, pokud budete tento klipart Andílci sdílet s dalšími osobami prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Andílci je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Baklažán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kouření povoleno ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Lego panáček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, ke stažení, ilustrace, klipart, zdarma, ke stáhnutí, grafika, cliparts, vektorový obrázek, Náboženství, Andílci, free, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, office, památník, video, Pinterest, profilovka, eshop, fotokniha, blog, články, seminární práce, Instagram, etikety, Adobe Illustrator, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Mapa Ruska zdarma, vektorový klipart Parní lokomotiva ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Vražda ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.