Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dračinka jižní (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dračinka jižní. Stahujte klipart Dračinka jižní v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Dračinka jižní v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Dračinka jižní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 722 275 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: hotta

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dračinka jižní s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Dračinka jižní je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Fast food ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak T ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace CSS soubor ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, grafika, Dračinka jižní, svg, klipart, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, ke stažení, free, Dračinka jižní, Rostliny, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: wordpress, dokumenty, avatar, fotokniha, články, office, profil, plakát, referáty, diář, webové stránky, profilovka, časopis, word, PowerPoint, dokument

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zlatá píšťalka ke stažení, klipart Větrák ke stažení nebo ilustrace Nové Mexiko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.