Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dračinka jižní (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Dračinka jižní. Vektorová ilustrace Dračinka jižní je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Dračinka jižní? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Dračinka jižní ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 722 275 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: hotta

Obrázek, klipart pojmenovaný Dračinka jižní můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Dračinka jižní se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tlakový hrnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílý pěšec zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Znak vodnář ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, free, grafika, Dračinka jižní, obrázek, klipart, Rostliny, zdarma, kliparty, svg, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, word, corelDraw, diář, kalendář, PowerPoint, profil, eshop, blog, profilovka, památník, avatar, Adobe Illustrator, etikety, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Sekačka ke stáhnutí, vektorový obrázek Vysmátý smajlík zdarma nebo vektorový obrázek Perníková chaloupka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.