Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dračinka jižní (Rostliny) ke stažení

Obrázek, klipart Dračinka jižní ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Dračinka jižní. Vektorový obrázek Dračinka jižní je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Dračinka jižní? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dračinka jižní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 722 275 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: hotta

Zaujal vás náš klipart Dračinka jižní? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Dračinka jižní se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mrkající smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý skateboard ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Josif Stalin zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dračinka jižní, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, klipart, ilustrace, free, Dračinka jižní, Rostliny, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: magazín, tiskoviny, oznámení, dokumenty, katalog, corelDraw, diář, wordpress, inkscape, referáty, Zoner Callisto, škola, památník, textové dokumenty, web, Pinterest, prospekty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Namibie zdarma, klipart Panda ke stažení nebo vektorový obrázek Šipka vpravo ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.