Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dračinka jižní (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení

Dračinka jižní je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Dračinka jižní v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Zamlouvá se vám obrázek Dračinka jižní? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dračinka jižní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 722 275 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hotta

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dračinka jižní sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Dračinka jižní patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Muslimka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nápis LOVE ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Elektrický šroubovák zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, Dračinka jižní, Dračinka jižní, ke stažení, cliparts, download, vektorový obrázek, free, ilustrace, kliparty, svg, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, etikety, inkscape, avatar, škola, časopis, Instagram, office, Adobe Illustrator, seminární práce, plakát, PowerPoint, openOffice, dokumenty, video

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Brokolice zdarma, ilustrace Auto ke stáhnutí nebo klipart Vánoční jmenovka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.