Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dračinka jižní, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dračinka jižní. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dračinka jižní lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dračinka jižní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 722 275 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dračinka jižní je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Afghánistán zdarma Podívejte se i na obrázek Web kamera ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Karneol ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, obrázek, vektor, Dračinka jižní, klipart, ilustrační obrázek, Rostliny, Dračinka jižní, ke stažení, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, prezentace, Adobe Illustrator , dokument, webové stránky, seminární práce, profil, blog, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, avatar, openOffice, corelDraw, kalendář, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Smajlík se slzou zdarma, klipart Zákaz sezení ke stažení nebo ilustrace Osobní váha ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.