Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dračinka jižní, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dračinka jižní. Pakliže si chcete obrázek Dračinka jižní stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Dračinka jižní? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dračinka jižní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dračinka jižní ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 722 275 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dračinka jižní se nachází v kategorii Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Svatojiřská stuha ke stažení Podívejte se i na vektor Vločka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mlýnek na maso zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, zdarma, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, download, Dračinka jižní, ilustrace, Rostliny, Dračinka jižní, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, web, plakáty, office, avatar, profil, PowerPoint, pozvánky, openOffice, dokumenty, referáty, inkscape, Pinterest, kalendář, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Znamení ryby ke stažení, obrázek Počítadlo ke stáhnutí nebo klipart STOP zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.