Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mozek, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mozek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mozek. Pakliže si chcete obrázek Mozek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mozek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mozek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mozek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1274
1280x1019
800x637
500x398
160x127

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 262 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende / gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mozek se nachází v sekci Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Byznysmen ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Santa - pacman zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Velké Británie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, cliparts, kliparty, free, download, Mozek, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, Mozek, grafika, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, textové dokumenty, Pinterest, časopis, prezentace, word, avatar, Twitter, Instagram, inkscape, kalendář, plakáty, fotokniha, články, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Bandoneón ke stáhnutí, obrázek Džusík zdarma nebo klipart Žluté dýně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.