Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Plesnivé jídlo (Jídlo) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plesnivé jídlo zdarma ke stažení

Plesnivé jídlo je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Plesnivé jídlo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plesnivé jídlo zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Plesnivé jídlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plesnivé jídlo ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x948
1280x758
800x474
500x296
160x95

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 685 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Plesnivé jídlo s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Plesnivé jídlo se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kovová píšťalka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pařáty smrtky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Voltmetr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, Jídlo, ke stažení, Plesnivé jídlo, kliparty, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, klipart, Plesnivé jídlo, download, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: škola, plakáty, openOffice, profil, Adobe Illustrator, časopis, plakát, textové dokumenty, památník, PowerPoint, Instagram, seminární práce, fotokniha, webové stránky, word, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Červené I zdarma, vektorový obrázek Zastávka MHD ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Radiace ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.