Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Plesnivé jídlo (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plesnivé jídlo zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Plesnivé jídlo. Vektorový obrázek Plesnivé jídlo je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plesnivé jídlo zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Plesnivé jídlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plesnivé jídlo ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x948
1280x758
800x474
500x296
160x95

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 685 036 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Juhele

Zaujal vás náš klipart Plesnivé jídlo? Potom se podělte s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Plesnivé jídlo patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Merry Christmas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně pirát ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kakadu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, Jídlo, grafika, svg, Plesnivé jídlo, cliparts, free, Plesnivé jídlo

Doporučené použití klipartu: avatar, word, fotokniha, eshop, plakát, blog, kalendář, Twitter, prezentace, seminární práce, video, škola, plakáty, web, časopis, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zelené slunéčko zdarma, vektor Citroen H ke stáhnutí nebo obrázek Winston Churchill ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.