Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Píchačky (Přístroje) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Píchačky ke stažení zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Píchačky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Píchačky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Píchačky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Píchačky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1214x1600
971x1280
607x800
379x500
121x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 491 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Arvin61r58

Obrázek, klipart pojmenovaný Píchačky můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Píchačky se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gorila ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krucifix ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý stromeček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, klipart, zdarma, ke stažení, grafika, vektor, Píchačky, ke stáhnutí, Přístroje, download, cliparts, svg, Píchačky

Doporučené použití klipartu: seminární práce, koláž, openOffice, vstupenky, články, bakalářská práce, tiskoviny, Instagram, letáky, oznámení, fotokniha, PowerPoint, památník, plakát, Zoner Callisto, brožury, magazín

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Vysmátá blondýna zdarma, vektor Sushi s mořskou řasou ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Slíva ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.