Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Píchačky (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Píchačky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Píchačky. Stahujte klipart Píchačky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Píchačky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Píchačky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Píchačky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1214x1600
971x1280
607x800
379x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 491 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Arvin61r58

Líbí se vám klipart Píchačky? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Píchačky se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart SAV ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hřib ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Kovboj ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Píchačky, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, Píchačky, free, kliparty, svg, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, profilovka, profil, Facebook, Adobe Illustrator, referáty, plakáty, wordpress, eshop, openOffice, video, dokumenty, prezentace, Instagram, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Britská policistka ke stažení, vektorový obrázek Opera Sydney ke stažení nebo vektorový obrázek Mravenec ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.