Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sója, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sója zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Sója. Kreslená ilustrace Sója je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sója lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sója zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sója ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sója ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1160x1280
725x800
453x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 442 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sója je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Třešeň zdarma Podívejte se i na obrázek Karty piky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Nilský kříž ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sója, ilustrační obrázek, ilustrace, download, zdarma, grafika, Zelenina, Sója, vektor, obrázek, vektorový obrázek, klipart, free, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, textové dokumenty, časopis, pozvánky, články, dokumenty, profilovka, inkscape, office, referáty, Twitter, PowerPoint, Facebook, Instagram, plakát, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Brýlatý smajlík zdarma, klipart Desatero ke stažení nebo ilustrace Kostýmy ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.