Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Topinkovač, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Topinkovač zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Topinkovač. Obrázek Topinkovač je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Topinkovač zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Topinkovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Topinkovač ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1472
1280x1177
800x736
500x460
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 115 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: notKlaatu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Topinkovač se nachází v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zralý banán ke stažení Podívejte se i na klipart Grammar Nazi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zelená oliva zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, Topinkovač, ilustrace, ke stažení, kliparty, svg, download, Topinkovač, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, klipart, Jídlo

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, profil, kalendář, seminární práce, profilovka, dokumenty, web, dokument, word, plakáty, Adobe Illustrator , inkscape, plakát, památník, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mapa Ruska ke stažení, ilustrace Drahokamy ke stáhnutí nebo vektor Martin Luther zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.