Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Servírka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Servírka zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Servírka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Servírka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Servírka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Servírka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Servírka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Servírka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

728x1600
582x1280
364x800
227x500
72x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 450 984 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: FunDraw_dot_com

Zaujal vás náš klipart Servírka? Potom se podělte s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Servírka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dekorace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Schody dolů ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zelená dodávka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Servírka, vektor, cliparts, free, grafika, klipart, ilustrace, Ženy, Servírka, download, ke stáhnutí, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: magazín, video, fotokniha, webové stránky, profilovka, letáky, dokument, textové dokumenty, vizitky, diář, Pinterest, Adobe Illustrator, brožury, vstupenky, diplomová práce, blog, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Švédsko zdarma, vektorový obrázek Nosorožec ke stažení nebo vektorový klipart Červená rtěnka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?