Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Servírka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Servírka zdarma ke stažení

Servírka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Servírka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Servírka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Servírka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Servírka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

728x1600
582x1280
364x800
227x500
72x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 450 984 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Servírka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Aerobik ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pákový ovladač zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zakletý princ ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Servírka, Ženy, zdarma, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, ilustrace, obrázek, klipart, svg, vektorový obrázek, free, Servírka

Doporučené použití klipartu: plakát, plakáty, dokumenty, Facebook, office, webové stránky, časopis, Pinterest, inkscape, škola, pozvánky, blog, PowerPoint, word, prezentace, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace ODS ke stáhnutí, vektor Kapusta zdarma nebo obrázek Nůžky na živý plot ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?