Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Servírka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Servírka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Servírka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Servírka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Servírka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Servírka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Servírka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Servírka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

728x1600
582x1280
364x800
227x500
72x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 450 984 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Servírka se nachází v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Letící jestřáb ke stažení Podívejte se i na klipart Žlutý autobus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální hodinky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, Servírka, download, Servírka, zdarma, vektor, ke stáhnutí, Ženy, svg

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, časopis, fotokniha, Twitter, památník, Pinterest, PowerPoint, openOffice, články, Instagram, prezentace, profil, web, plakáty, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Hranatý meloun ke stažení, ilustrace PPSX ke stáhnutí nebo vektor Holden Kingswood zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?