Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Gumová stěrka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Gumová stěrka. Kreslená ilustrace Gumová stěrka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gumová stěrka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 573 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cavscout

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Gumová stěrka s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Gumová stěrka patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lyndon Johnson ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skotský teriér ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart XLSX ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Gumová stěrka, obrázek, svg, kliparty, Gumová stěrka, klipart, vektor, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, zdarma, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: video, avatar, etikety, Adobe Illustrator, časopis, textové dokumenty, Facebook, dokument, profilovka, seminární práce, eshop, referáty, webové stránky, plakáty, prezentace, openOffice

Mezi hezké kresby patří i vektor Zákaz prostituce ke stažení, ilustrace Boží oko ke stažení nebo klipart Zimní smajlík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.