Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gumová stěrka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení

Gumová stěrka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Gumová stěrka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Gumová stěrka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gumová stěrka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 573 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cavscout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Gumová stěrka patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kongo zdarma Podívejte se i na vektor William Shakespeare ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz vstupu ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, ilustrace, Gumová stěrka, Gumová stěrka, klipart, vektor, ke stažení, free, grafika, zdarma, ke stáhnutí, svg, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, Pinterest, inkscape, PowerPoint, dokumenty, pozvánky, Instagram, profilovka, kalendář, časopis, plakát, fotokniha, dokument, corelDraw, seminární práce, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Zlaté srdíčko zdarma, obrázek Avocado ke stažení nebo klipart Počítadlo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.