Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Gumová stěrka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Gumová stěrka. Vektorová ilustrace Gumová stěrka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Gumová stěrka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gumová stěrka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 573 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cavscout

Potěší nás, pokud budete tento klipart Gumová stěrka sdílet s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Gumová stěrka je v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno F ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kombajn zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, Gumová stěrka, download, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, vektor, Nástroje, vektorový obrázek, svg, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, Adobe Illustrator, wordpress, video, profilovka, Twitter, web, corelDraw, časopis, webové stránky, plakát, plakáty, Instagram, referáty, textové dokumenty, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mojžíš zdarma, vektor Kropenatá vajíčka ke stáhnutí nebo obrázek Vrtáky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.