Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gumová stěrka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gumová stěrka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Gumová stěrka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gumová stěrka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 573 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cavscout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gumová stěrka je v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Okurka zdarma Podívejte se i na obrázek Zlaté K ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Modré zvonečky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Gumová stěrka, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, Gumová stěrka, vektorový obrázek, kliparty, grafika, svg, ke stažení, cliparts, vektor, klipart, Nástroje, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, plakáty, pozvánky, časopis, dokumenty, profilovka, památník, Instagram, škola, textové dokumenty, office, plakát, profil, word, referáty, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mapa pokladu zdarma, klipart Kráva ke stažení nebo ilustrace Zerene eurydice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.