Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Gumová stěrka (Nástroje) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Gumová stěrka bezplatně ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Gumová stěrka. Stahujte klipart Gumová stěrka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gumová stěrka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 573 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cavscout

Zaujal vás náš klipart Gumová stěrka? Potom se podělte s rodinou a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Gumová stěrka se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smrt ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá medaile ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Tráva zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, Nástroje, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, free, obrázek, Gumová stěrka, vektor, klipart, Gumová stěrka, cliparts, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, památník, koláž, katalog, PowerPoint, Adobe Illustrator, dokumenty, eshop, referáty, textové dokumenty, dokument, deníček, fotokniha, manuály, web, wordpress, vizitky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Zlaté číslo 0 zdarma, ilustrace Pevnost zdarma nebo vektorový obrázek Rybářská loď ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.