Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Gumová stěrka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Gumová stěrka. Stahujte klipart Gumová stěrka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Gumová stěrka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gumová stěrka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 573 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cavscout

Sdílejte obrázek, klipart Gumová stěrka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Gumová stěrka se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Konipas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Vlkodlak a duch ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, klipart, download, cliparts, zdarma, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, Gumová stěrka, ilustrace, Nástroje, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, profil, diář, openOffice, časopis, pozvánky, eshop, dokumenty, fotokniha, plakáty, corelDraw, Twitter, referáty, seminární práce, škola, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Mapa České republiky ke stáhnutí, vektorový obrázek Download zdarma nebo vektorový obrázek Dětské hřiště zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.