Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněženka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněženka zdarma ke stažení

Sněženka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Sněženka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sněženka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněženka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sněženka se nachází v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Bangladéše ke stažení Podívejte se i na vektor Stříbrná rtěnka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Uganda zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Sněženka, Sněženka, grafika, vektor, Květiny, free, klipart, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, obrázek, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, kalendář, textové dokumenty, plakát, referáty, škola, corelDraw, Facebook, časopis, avatar, fotokniha, Adobe Illustrator , dokument, Pinterest, seminární práce, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Strom ke stažení, obrázek Houslový klíč ke stáhnutí nebo klipart FIAT Nuova 500 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.