Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sněženka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sněženka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sněženka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Sněženka ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Sněženka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gurica

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sněženka s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Sněženka patří do sekce Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa pokladu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz krmení ptáků ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Japonka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, klipart, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, Sněženka, Květiny, free, cliparts, ke stažení, Sněženka, grafika, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, webové stránky, dokument, textové dokumenty, eshop, profilovka, Pinterest, office, etikety, referáty, časopis, word, škola, wordpress, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pirátská vlajka ke stažení, obrázek, klipart Horské kolo ke stažení nebo vektorový klipart Žabka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.