Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněženka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněženka zdarma ke stažení

Sněženka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Sněženka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sněženka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sněženka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sněženka je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žlutý zvýrazňovač zdarma Podívejte se i na obrázek Zlaté T ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Netradiční dárek ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, zdarma, Sněženka, Sněženka, obrázek, svg, download, ke stažení, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, PowerPoint, památník, plakáty, word, blog, webové stránky, pozvánky, profil, avatar, office, plakát, kalendář, openOffice, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Smajlík zpěvák zdarma, klipart Varhany ke stažení nebo ilustrace Žába ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.