Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sněženka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněženka zdarma ke stažení

Sněženka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Sněženka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sněženka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sněženka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gurica

Líbí se vám klipart Sněženka? Pak se podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Sněženka je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Karty piky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s brýlemi ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Donut ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, vektor, obrázek, Květiny, svg, ilustrace, Sněženka, Sněženka, kliparty

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, avatar, Twitter, profilovka, web, diář, brožury, deníček, Pinterest, kalendář, vstupenky, word, prezentace, textové dokumenty, blog, plakát, magazín

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Piškotový dort ke stažení, obrázek San Marino ke stáhnutí nebo ilustrace Čtenář ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.