Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sněženka (Květiny) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněženka stahujte zadarmo

Sněženka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Sněženka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sněženka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněženka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gurica

Tento obrázek s názvem (Sněženka) můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Sněženka je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Šipka dolů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kondor ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Kosova ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sněženka, free, Sněženka, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, download, kliparty, Květiny, grafika, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, wordpress, tiskoviny, letáky, brožury, časopis, prezentace, openOffice, pozvánky, corelDraw, diplomová práce, památník, logo, plakát, Twitter, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Černá ozdoba ke stažení, obrázek San Marino ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Cédéčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.