Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sněženka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněženka zdarma ke stažení

Sněženka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Sněženka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněženka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gurica

Tento obrázek s názvem (Sněženka) můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Sněženka patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak L ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Make up ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Holka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Sněženka, Sněženka, svg, grafika, cliparts, ilustrace, download, vektor, ke stažení, Květiny

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokumenty, diář, profilovka, webové stránky, wordpress, referáty, seminární práce, PowerPoint, Twitter, plakát, openOffice, web, památník, fotokniha, etikety

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor WAV ke stažení, ilustrace Indián ke stažení nebo klipart Zlaté W ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.