Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněženka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněženka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Sněženka. Vektorová ilustrace Sněženka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sněženka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sněženka je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Myš zdarma Podívejte se i na ilustrace Psaníčko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Osel ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, ke stažení, Květiny, obrázek, kliparty, cliparts, svg, Sněženka, vektor, ilustrace, free, klipart, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, referáty, dokument, profil, Twitter, web, škola, seminární práce, Facebook, openOffice, PowerPoint, word, památník, prezentace, Adobe Illustrator , plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Čokoládové bonbóny zdarma, vektor Angkor Vat ke stažení nebo obrázek Ementál ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.