Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatá vločka, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá vločka zdarma ke stažení

Zlatá vločka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Zlatá vločka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Zlatá vločka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá vločka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatá vločka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá vločka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1393x1600
1115x1280
696x800
436x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatá vločka patří do sekce Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatý zavináč zdarma Podívejte se i na klipart Krab ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Longan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zlatá vločka, Vánoce, svg, vektor, ke stažení, download, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, klipart, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakát, Facebook, plakáty, Adobe Illustrator , corelDraw, web, inkscape, openOffice, dokument, word, webové stránky, seminární práce, prezentace, fotokniha, office

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Slečna pokladní zdarma, ilustrace Vlak piktogram ke stažení nebo vektor Anakonda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.