Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlatá vločka (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá vločka zdarma ke stažení

Zlatá vločka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Zlatá vločka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zlatá vločka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá vločka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatá vločka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá vločka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1393x1600
1115x1280
696x800
436x500
139x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Zlatá vločka s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Zlatá vločka je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hospoda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BASH zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Veselý šnek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, zdarma, download, Zlatá vločka, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, svg, free, Vánoce, ilustrace, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: eshop, web, škola, plakát, corelDraw, seminární práce, word, referáty, Instagram, kalendář, časopis, dokument, Facebook, profil, památník, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zábavní pyrotechnika ke stáhnutí, klipart Znamení kozoroh zdarma nebo ilustrace Dracena zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.