Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatá vločka (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá vločka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlatá vločka. Kreslená ilustrace Zlatá vločka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá vločka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatá vločka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá vločka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1393x1600
1115x1280
696x800
436x500
139x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 197 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zlatá vločka s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Zlatá vločka se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Montany ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koktejl ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zmrzlinový dezert ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, svg, ilustrace, cliparts, free, Zlatá vločka, Vánoce, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, plakáty, avatar, office, corelDraw, články, web, webové stránky, inkscape, Adobe Illustrator, pozvánky, referáty, prezentace, word, PowerPoint, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek Morče ke stažení, obrázek, klipart Bruska ke stažení nebo vektorový klipart Zelené Lamborghini ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.