Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chiva autobus (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chiva autobus zdarma ke stažení

Chiva autobus je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Chiva autobus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chiva autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chiva autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chiva autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1035
1280x828
800x518
500x323
160x104

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 248 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: herecticor

Líbí se vám klipart Chiva autobus? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Chiva autobus se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vločka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 2 Eurocenty ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dům ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, free, Chiva autobus, ke stáhnutí, grafika, vektor, download, ilustrace, ke stažení, kliparty, Chiva autobus, cliparts, Doprava, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, eshop, časopis, památník, web, blog, deníček, etikety, magazín, prezentace, textové dokumenty, video, Pinterest, diář, plakát, brožury, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zákaz venčení psů ke stažení, vektorový klipart Kleště zdarma nebo vektorový klipart Emotikon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.