Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pirát (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pirát zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Pirát. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Pirát. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1531x1600
1225x1280
766x800
479x500
153x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 439 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pirát sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Pirát je v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Květy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Horské kolo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Pryšec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Muži, ke stažení, kliparty, obrázek, klipart, grafika, free, download, vektor, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, památník, eshop, vizitky, dokumenty, plakáty, tiskoviny, word, kalendář, avatar, office, openOffice, plakát, brožury, pozvánky, inkscape, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Karambola zdarma, vektorový obrázek Chroust ke stažení nebo vektor Andělé ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.