Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pirát (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pirát zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Pirát. Kreslená ilustrace Pirát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1531x1600
1225x1280
766x800
479x500
153x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 439 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Tento obrázek s názvem (Pirát) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Pirát patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Těhulka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Závodní auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vlkodlak a duch ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, Muži, vektor, free, grafika, ke stažení, Pirát, zdarma, svg, klipart, Pirát, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, škola, Twitter, PowerPoint, etikety, openOffice, pozvánky, textové dokumenty, seminární práce, Adobe Illustrator, Instagram, office, kalendář, video, dokument, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Autíčko ke stažení, ilustrace Jižní Karolína ke stažení nebo klipart Medvídek koala ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.