Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pirát, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pirát zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pirát. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1531x1600
1225x1280
766x800
479x500
153x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 439 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pirát je v sekci Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Venezuela ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lyra ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Stalin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Muži, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, zdarma, ke stažení, download, Pirát, kliparty, grafika, vektorový obrázek, klipart, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, avatar, Facebook, webové stránky, openOffice, prezentace, office, články, Instagram, web, Twitter, inkscape, plakáty, dokument, dokumenty, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Vitamín C ke stažení, vektor Kuba ke stáhnutí nebo obrázek Salát zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.