Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pirát (Muži) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pirát ke stažení zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pirát. Kreslená ilustrace Pirát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1531x1600
1225x1280
766x800
479x500
153x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 439 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Zaujal vás náš klipart Pirát? Potom se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Pirát je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Bumerang ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Liliensternus ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Anglická snídaně zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stáhnutí, grafika, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, Pirát, Muži, Pirát, free, obrázek, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: vstupenky, diář, video, dokumenty, Facebook, referáty, památník, tiskoviny, bakalářská práce, kalendář, fotokniha, word, logo, PowerPoint, letáky, plakát, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Satelit zdarma, vektorový obrázek Chroust ke stažení nebo ilustrace Chrám ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.