Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mytí auta (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mytí auta zdarma ke stažení

Mytí auta je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Mytí auta je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mytí auta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mytí auta zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Mytí auta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mytí auta ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x694
500x434
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 549 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Tento obrázek s názvem (Mytí auta) můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Mytí auta se nachází v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ragbista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Osvětlení ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Recyklace ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, Mytí auta, Auta, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, klipart, download, svg, free, kliparty, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, plakát, kalendář, dokument, památník, video, textové dokumenty, škola, fotokniha, wordpress, Facebook, blog, články, seminární práce, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Web kamera ke stažení, obrázek, klipart Kamerun ke stažení nebo vektorový klipart Stolní počítač ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku najdete také tam.