Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žetony (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žetony zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žetony. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žetony zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Žetony ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žetony ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1399
1280x1119
800x699
500x437
160x140

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 157 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Spack

Sdílejte klipart nazvaný Žetony s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Žetony patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Roztomilá ovečka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Andělé zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ramen ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, Žetony, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, Žetony, Ostatní, zdarma, vektor, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakát, video, PowerPoint, pozvánky, eshop, prezentace, fotokniha, magazín, wordpress, Adobe Illustrator, brožury, corelDraw, seminární práce, manuály, word, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Rebarbora ke stáhnutí, obrázek Fotografka ke stažení nebo obrázek Monitor zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.