Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Digitální znak N (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak N zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Digitální znak N. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Digitální znak N nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak N zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální znak N ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak N ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 016 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Digitální znak N s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Digitální znak N je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Digitální znak H ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Josif Stalin zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor 2 Euro centy ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, vektor, free, ilustrace, Symboly, Digitální znak N, Digitální znak N, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, openOffice, profil, textové dokumenty, PowerPoint, časopis, web, webové stránky, Twitter, dokumenty, wordpress, blog, dokument, Pinterest, avatar, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Šedivá mašle ke stáhnutí, vektorový klipart Červený telefon zdarma nebo obrázek, klipart Kazachstán zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.