Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vitamín C (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vitamín C zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vitamín C. Pakliže si chcete obrázek Vitamín C stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vitamín C? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín C zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vitamín C ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín C ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1220
1280x976
800x610
500x381
160x122

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 215 302 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Vitamín C) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Vitamín C patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Monster truck ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Violista ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Roztomilý domeček ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Vitamín C, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, vektor, obrázek, ilustrace, free, grafika, download, cliparts, Vitamín C, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, profil, wordpress, škola, webové stránky, video, referáty, dokumenty, inkscape, web, časopis, etikety, seminární práce, diář, avatar, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Strašák ke stažení, vektor Potápěčské brýle ke stažení nebo obrázek Pentagram ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.