Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vitamín C, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vitamín C zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Vitamín C. Klipart Vitamín C je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vitamín C lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín C zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Vitamín C ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín C ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1220
1280x976
800x610
500x381
160x122

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 215 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vitamín C se nachází v sekci Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace SVG ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Král zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pražená kukuřice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, klipart, download, ilustrace, obrázek, cliparts, Vitamín C, grafika, Vitamín C, Věda, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, avatar, dokumenty, časopis, Pinterest, seminární práce, fotokniha, Instagram, články, PowerPoint, Twitter, inkscape, škola, památník, profilovka, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Chlebovník ke stáhnutí, ilustrace Haiti zdarma nebo vektor Zelený drahokam ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.