Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pastelky v hrnečku, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastelky v hrnečku zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pastelky v hrnečku. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pastelky v hrnečku nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky v hrnečku zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Pastelky v hrnečku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky v hrnečku ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

939x1600
751x1280
470x800
293x500
94x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 251 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pastelky v hrnečku se nachází v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pistácie ke stažení Podívejte se i na klipart Sněhová vločka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Cello zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, Nástroje, vektorový obrázek, svg, Pastelky v hrnečku, obrázek, ke stažení, grafika, klipart, Pastelky v hrnečku, vektor, kliparty, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, office, profilovka, dokument, Facebook, profil, Adobe Illustrator , kalendář, openOffice, seminární práce, web, referáty, památník, textové dokumenty, PowerPoint, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Červený motýl ke stažení, ilustrace Digitální hodinky ke stáhnutí nebo vektor Vánoční stuha zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.