Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kozel (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kozel ke stažení zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kozel. Obrázek Kozel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kozel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozel zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kozel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozel ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 203 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kozel sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Kozel se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nádherné květiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světelný řetěz ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Pixelové srdce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, Zvířata, zdarma, cliparts, kliparty, svg, Kozel, download, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, tiskoviny, letáky, katalog, dokument, blog, Facebook, koláž, škola, logo, brožury, Pinterest, Zoner Callisto, textové dokumenty, PowerPoint, wordpress, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Pí zdarma, obrázek, klipart Santa s dárky ke stažení nebo vektorový obrázek Fialová klávesnice ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.