Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kozel, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kozel zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kozel. Klipart Kozel je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozel zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kozel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozel ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 203 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kozel je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pták ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vánoční perníček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Žlutá paprika ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, ke stáhnutí, klipart, grafika, Kozel, vektorový obrázek, Kozel, download, svg, Zvířata, ilustrace, free, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: office, openOffice, škola, dokumenty, webové stránky, fotokniha, PowerPoint, Twitter, Pinterest, referáty, plakát, profil, časopis, dokument, textové dokumenty, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Květinový dekor světlý ke stáhnutí, vektor Ženich zdarma nebo obrázek Porsche ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.