Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kozel, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kozel zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kozel. Obrázek Kozel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozel zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kozel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozel ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 203 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kozel se nachází v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černá stuha ke stažení Podívejte se i na klipart Betlém ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Odšťavňovač zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, klipart, Kozel, free, ilustrace, obrázek, grafika, Kozel, svg, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, office, články, prezentace, fotokniha, kalendář, avatar, seminární práce, Pinterest, profilovka, blog, plakáty, openOffice, Instagram, referáty, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Gabon ke stažení, ilustrace Nikita Chruščov ke stáhnutí nebo vektor Pevný disk zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.