Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rapis, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rapis zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Rapis. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Rapis ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Rapis lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rapis zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Rapis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rapis ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 478 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Rapis patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kopečková zmrzlina zdarma Podívejte se i na klipart Sob polární ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek WMV ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, Rostliny, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, grafika, kliparty, download, vektor, klipart, svg, Rapis, Rapis

Doporučené použití klipartu: web, avatar, památník, škola, Facebook, webové stránky, Pinterest, textové dokumenty, pozvánky, plakáty, časopis, dokument, openOffice, office, dokumenty, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Camembert zdarma, ilustrace Ředkvičky ke stažení nebo vektor Kuřátko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.