Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rapis, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rapis zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Rapis. Stahujte klipart Rapis v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rapis zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rapis ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rapis ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 478 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rapis je v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jarní květina ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mořský koník zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kuš ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rapis, obrázek, Rostliny, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, cliparts, free, vektor, ke stažení, Rapis, kliparty, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, kalendář, plakáty, openOffice, Facebook, pozvánky, blog, profil, PowerPoint, profilovka, Instagram, škola, referáty, seminární práce, prezentace, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Hodina duchů ke stáhnutí, klipart Štědrý večer zdarma nebo ilustrace Mašle ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.