Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Duch, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duch zdarma ke stažení

Duch je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Duch je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Duch ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1477x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 432 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Duch se nachází v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Housle ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Žralok zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bruska ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, kliparty, svg, Duch, ke stažení, grafika, ilustrace, cliparts, download, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Halloween

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, články, dokument, word, časopis, Adobe Illustrator , plakát, škola, web, textové dokumenty, referáty, profilovka, památník, blog, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Fialová ozdoba ke stáhnutí, obrázek Týpí zdarma nebo klipart Houpací Santa ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?