Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Duch, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duch zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Duch. Obrázek Duch je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Duch v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1477x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 432 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Duch je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pruhovaná ozdoba zdarma Podívejte se i na ilustrace Balíček ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sáně s dárky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, vektorový obrázek, Duch, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, ke stažení, download, obrázek, ke stáhnutí, Duch, zdarma, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokumenty, blog, avatar, časopis, památník, corelDraw, Twitter, profil, seminární práce, plakát, dokument, plakáty, pozvánky, fotokniha, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Helikoptéra zdarma, vektor Kuřátko ke stažení nebo obrázek Smajlík v pračce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?