Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Duch, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duch zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Duch. Obrázek Duch je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Duch v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1477x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 432 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Duch je v sekci Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kavárna ke stažení Podívejte se i na obrázek Nikola Tesla ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz prostituce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Duch, obrázek, svg, klipart, ke stažení, download, Halloween, vektor, ilustrační obrázek, grafika, Duch, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, openOffice, seminární práce, PowerPoint, Adobe Illustrator , fotokniha, web, inkscape, Facebook, corelDraw, Instagram, plakáty, škola, pozvánky, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Poutník s křížem ke stažení, klipart Idaho ke stáhnutí nebo ilustrace Belgie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?