Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Duch (Halloween) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duch ke stažení zadarmo

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Duch. Stahujte soubor Duch ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Duch lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1477x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 432 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Duch s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Duch je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek JAR ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialová složka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor OTS ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, Halloween, free, vektor, ilustrace, download, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, klipart, Duch, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: brožury, inkscape, fotografie, památník, openOffice, corelDraw, pozvánky, profilovka, video, tiskoviny, oznámení, vstupenky, PowerPoint, Instagram, Adobe Illustrator, vizitky, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Digitální znak G ke stažení, obrázek Pták kiwi zdarma nebo obrázek, klipart Růžový králíček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?