Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Duch (Halloween) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Duch zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Duch. Klipart Duch je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1477x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 432 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Duch sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Duch je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Free ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá ozdoba ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Přidat složku zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, Halloween, ilustrační obrázek, Duch, ilustrace, free, vektorový obrázek, grafika, obrázek, cliparts, Duch

Doporučené použití klipartu: video, referáty, Adobe Illustrator, dokumenty, kalendář, pozvánky, Twitter, diář, plakát, eshop, webové stránky, fotokniha, etikety, inkscape, dokument, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Plesnivý sýr zdarma, vektorový klipart Parkovací dům ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Petriho miska ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?