Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Duch (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duch zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Duch. Klipart Duch je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Duch? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1477x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 432 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Duch s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Duch se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Telefonní budka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Palma ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Srdce v obálce ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Duch, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, cliparts, zdarma, grafika, download, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Duch, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, openOffice, eshop, články, profil, kalendář, pozvánky, Facebook, inkscape, web, plakáty, word, Adobe Illustrator, dokument, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek Portugalsko ke stažení, obrázek, klipart Svatý Jiří ke stažení nebo vektorový klipart Gibon ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?