Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Duch, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duch zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Duch. Obrázek Duch je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Duch v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Duch ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1477x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 432 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Duch se nachází v sekci Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Syrena 105 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sáně s dárky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Molo ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, svg, grafika, Duch, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, Halloween, Duch, download

Doporučené použití klipartu: word, škola, office, Adobe Illustrator , referáty, textové dokumenty, kalendář, web, Twitter, památník, openOffice, profil, Instagram, avatar, časopis, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Atom ke stáhnutí, ilustrace Jarní květiny zdarma nebo vektor Kolibřík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?