Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart BASH, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BASH zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je BASH. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou BASH? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BASH zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek BASH ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BASH ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1479x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart BASH je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Karty kára ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Limetka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz mobilů ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Symboly, free, BASH, cliparts, klipart, vektor, obrázek, kliparty, ke stažení, svg, vektorový obrázek, download, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Facebook, avatar, kalendář, časopis, PowerPoint, plakáty, prezentace, škola, články, blog, fotokniha, památník, textové dokumenty, Pinterest, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Chlap ke stáhnutí, vektor Veselý sněhulák zdarma nebo obrázek Cherry rajčata ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.