Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart BASH, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BASH zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je BASH. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou BASH? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BASH zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart BASH ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BASH ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1479x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek BASH je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tapír ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Třešně zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Radioaktivita ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, Symboly, free, kliparty, svg, ke stáhnutí, obrázek, grafika, cliparts, klipart, zdarma, BASH

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profil, pozvánky, škola, inkscape, PowerPoint, blog, Facebook, avatar, word, Adobe Illustrator , články, webové stránky, openOffice, textové dokumenty, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Saranče ke stáhnutí, klipart Smajlík pusa zdarma nebo ilustrace Pilot ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.