Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Liška (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Liška stahujte zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Liška. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Liška ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Liška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liška zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Liška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liška ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 927 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: PeterM

Tento obrázek s názvem (Liška) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Liška se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šedý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lev ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pytlík ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, vektor, download, grafika, ilustrační obrázek, Liška, Zvířata, zdarma, free, vektorový obrázek, Liška, klipart, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, letáky, Instagram, Pinterest, prezentace, vstupenky, seminární práce, textové dokumenty, Zoner Callisto, plakáty, magazín, Facebook, dokumenty, koláž, blog, fotografie

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zelený krab ke stažení, vektorový klipart Stetoskop ke stáhnutí nebo vektorový klipart Stařenka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.