Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Liška, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Liška zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Liška. Kreslená ilustrace Liška je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Liška? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liška zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Liška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liška ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Liška se nachází v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Satelit ke stažení Podívejte se i na klipart Duhové srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlíci sada zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, svg, Liška, kliparty, ilustrace, free, klipart, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, zdarma, cliparts, Liška

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokument, seminární práce, openOffice, Adobe Illustrator , památník, kalendář, word, textové dokumenty, blog, profilovka, avatar, fotokniha, referáty, Pinterest, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Adventní věnec ke stažení, ilustrace Davidova hvězda ke stáhnutí nebo vektor Fotografka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.