Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Liška (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Liška zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Liška. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liška zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Liška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liška ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 927 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: PeterM

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Liška s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Liška je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tmavozelená medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kočka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hodina duchů ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Liška, ke stažení, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, kliparty, zdarma, svg, download, free, Liška, Zvířata

Doporučené použití klipartu: časopis, office, referáty, textové dokumenty, dokument, plakát, word, Instagram, články, Facebook, PowerPoint, tiskoviny, škola, Pinterest, dokumenty, eshop, video

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Snovačka jedovatá ke stáhnutí, vektorový klipart Stetoskop ke stáhnutí nebo ilustrace Ztlumeno zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.