Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cereálie (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cereálie zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cereálie. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Cereálie. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cereálie zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cereálie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cereálie ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x249
1280x199
800x124
500x78
160x25

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 762 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Cereálie s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Cereálie je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zubatá ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Medúza zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Malawi ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, ke stažení, vektor, obrázek, vektorový obrázek, grafika, cliparts, ilustrace, zdarma, Cereálie, svg, klipart, Cereálie, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, word, profilovka, Facebook, Instagram, corelDraw, seminární práce, plakáty, etikety, pozvánky, openOffice, blog, web, diář, inkscape, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Barevné listí ke stáhnutí, vektorový klipart Warszawa 210 zdarma nebo obrázek, klipart Eskymák zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.