Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Cereálie (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cereálie zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Cereálie. Vektorový obrázek Cereálie je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cereálie zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cereálie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cereálie ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x249
1280x199
800x124
500x78
160x25

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 762 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Cereálie můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Cereálie je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Fialové vejce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Polojasno ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Kazeta zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, Cereálie, ke stáhnutí, cliparts, Jídlo, free, ke stažení, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, svg, vektorový obrázek, Cereálie

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, diář, corelDraw, Facebook, referáty, word, Adobe Illustrator, etikety, časopis, blog, openOffice, dokument, PowerPoint, avatar, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Lampion zdarma, vektorový klipart Jezevec ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Cesmína ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.