Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cereálie, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cereálie zdarma ke stažení

Cereálie je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Cereálie je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Cereálie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cereálie zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cereálie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cereálie ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x249
1280x199
800x124
500x78
160x25

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 762 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cereálie je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jin a Jang zdarma Podívejte se i na ilustrace Buráky ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Evoluce ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, ilustrace, Jídlo, Cereálie, ilustrační obrázek, free, kliparty, klipart, ke stáhnutí, vektor, Cereálie, grafika, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: office, web, škola, články, dokument, plakáty, profilovka, Facebook, kalendář, seminární práce, časopis, pozvánky, avatar, PowerPoint, word, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Veselé Vánoce zdarma, vektor Vidlicový prak ke stažení nebo obrázek Ozdobený stromeček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.