Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Cereálie (Jídlo) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cereálie k bezplatnému stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cereálie. Kreslená ilustrace Cereálie je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cereálie zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Cereálie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cereálie ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x249
1280x199
800x124
500x78
160x25

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 762 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Cereálie s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Cereálie je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vegetariánský sendvič ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mobilní telefon zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Sněženka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, Cereálie, zdarma, klipart, ke stáhnutí, download, vektor, ilustrační obrázek, Cereálie, cliparts, ke stažení, ilustrace, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: brožury, eshop, vstupenky, Facebook, fotokniha, PowerPoint, etikety, manuály, prezentace, prospekty, vizitky, fotografie, Pinterest, webové stránky, Twitter, tiskoviny, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Policejní pouta ke stáhnutí, ilustrace Somálsko ke stažení nebo vektor Zlaté kuřátko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.