Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žába, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žába zdarma ke stažení

Žába je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žába zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žába ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žába ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1050
1280x840
800x525
500x328
160x105

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 717 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žába se nachází v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Charlie Chaplin ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zlaté T zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kormorán ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Žába, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, Zvířata, ilustrace, ke stažení, Žába, klipart, svg, free, zdarma, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, kalendář, pozvánky, památník, časopis, openOffice, Twitter, Instagram, referáty, Facebook, PowerPoint, blog, profilovka, web, Pinterest, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Oběšenec ke stáhnutí, obrázek Anténa zdarma nebo klipart Vajíčko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.