Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žába (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žába zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Žába. Vektorová ilustrace Žába je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žába zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žába ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žába ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1050
1280x840
800x525
500x328
160x105

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 717 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: TheresaKnott

Potěší nás, pokud budete tento klipart Žába sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Žába je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Úhoř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benzínový zapalovač ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrý netopýr ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, obrázek, free, ke stažení, Žába, ke stáhnutí, Žába, download, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, ilustrace, Zvířata, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, referáty, fotokniha, PowerPoint, Facebook, diář, památník, inkscape, eshop, profilovka, corelDraw, textové dokumenty, pozvánky, časopis, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Pero ke stažení, klipart Pruhované vejce ke stažení nebo ilustrace Puzzle srdce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.