Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žába, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žába zdarma ke stažení

Žába je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žába zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žába ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žába ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1050
1280x840
800x525
500x328
160x105

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 717 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žába patří do sekce Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Závodní auto zdarma Podívejte se i na vektor Hrad ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené Q ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, svg, Žába, cliparts, ke stáhnutí, Žába, kliparty, ilustrace, vektor, Zvířata, zdarma, download, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakáty, web, Twitter, blog, články, dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, prezentace, PowerPoint, Pinterest, webové stránky, plakát, word, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zralý banán zdarma, obrázek Dracena refexa ke stažení nebo klipart Pták kiwi ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.