Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chlápek, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlápek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Chlápek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Chlápek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlápek zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chlápek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlápek ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1480x1600
1184x1280
740x800
463x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 647 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cirenovy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chlápek je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kečup ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hmoždinky zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Továrna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, Chlápek, svg, free, klipart, Muži, Chlápek, kliparty, cliparts, grafika, ilustrace, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, profil, corelDraw, kalendář, Pinterest, články, Twitter, Adobe Illustrator , avatar, Instagram, PowerPoint, škola, časopis, fotokniha, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Komár ke stáhnutí, vektor Švédsko zdarma nebo obrázek MKA ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.