Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chlápek, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlápek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Chlápek. Klipart Chlápek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlápek zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chlápek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlápek ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1480x1600
1184x1280
740x800
463x500
148x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 647 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cirenovy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chlápek je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík duch ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zamilovaní sloni zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sbíječka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Chlápek, ilustrační obrázek, free, svg, cliparts, download, klipart, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, Chlápek

Doporučené použití klipartu: office, plakát, Instagram, pozvánky, škola, avatar, časopis, Adobe Illustrator , prezentace, inkscape, fotokniha, profilovka, referáty, Twitter, profil, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Citroen 2CV ke stáhnutí, klipart Den matek zdarma nebo ilustrace Sókratés ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.