Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jam, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jam zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Jam. Klipart Jam je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jam zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jam ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jam ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1129
1280x903
800x565
500x353
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jam je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak R ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kosa zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Žluté vajíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, vektor, Jam, Jídlo, Jam, ke stáhnutí, free, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, download, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, openOffice, corelDraw, časopis, seminární práce, škola, kalendář, plakáty, Facebook, plakát, webové stránky, avatar, web, blog, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kulturista ke stáhnutí, vektor Sup zdarma nebo obrázek Králíček ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.