Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jam (Jídlo) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jam zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jam. Klipart Jam je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jam zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Jam ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jam ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1129
1280x903
800x565
500x353
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jam s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Jam se nachází v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Saab 29 Tunnan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční balíček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kalifornie ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, Jam, obrázek, grafika, Jídlo, free, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, inkscape, etikety, word, diář, openOffice, prezentace, video, Adobe Illustrator, profilovka, web, plakát, blog, dokumenty, časopis, eshop

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Dárky pod stromkem ke stáhnutí, ilustrace Omelety zdarma nebo klipart Singapur zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.