Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jam (Jídlo) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jam stahujte zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Jam. Vektorový obrázek Jam je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jam lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jam zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jam ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1129
1280x903
800x565
500x353
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 901 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Jam) můžete sdílet s jinými lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Jam se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červená medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Špendlík ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, cliparts, kliparty, download, ilustrační obrázek, klipart, svg, Jídlo, Jam, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, Jam

Doporučené použití klipartu: inkscape, wordpress, dokumenty, dokument, openOffice, magazín, Twitter, oznámení, kalendář, logo, brožury, web, články, blog, profilovka, prezentace, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Eli Whitney ke stažení, obrázek Kalifornie zdarma nebo vektorový obrázek Chanukový svícen ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.