Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jam, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jam zdarma ke stažení

Jam je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Jam je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jam zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jam ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jam ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1129
1280x903
800x565
500x353
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jam je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Prak ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Číňanka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Narozeniny číslo 1 ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jam, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Jídlo, ilustrace, svg, klipart, vektorový obrázek, cliparts, grafika, download, kliparty, Jam, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, Pinterest, corelDraw, pozvánky, PowerPoint, webové stránky, Instagram, Facebook, profilovka, blog, dokument, Adobe Illustrator , fotokniha, památník, dokumenty, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Země ke stáhnutí, klipart Ženské oči zdarma nebo ilustrace Formule 1 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.