Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Rumba koule (Hudba) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rumba koule bezplatně ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Rumba koule. Klipart Rumba koule je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rumba koule zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rumba koule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rumba koule ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1202x1600
962x1280
601x800
375x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 538 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Zaujal vás náš klipart Rumba koule? Potom se podělte se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Rumba koule se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Austrálie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědá stužka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Isaac Newton zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, svg, kliparty, vektor, klipart, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, download, Rumba koule, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, corelDraw, etikety, články, diář, diplomová práce, wordpress, vstupenky, PowerPoint, památník, profil, fotografie, bakalářská práce, web, Pinterest, plakát, video

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Jennifer Lopez zdarma, obrázek, klipart Autobaterie ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Sada stužek ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.