Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart LCD televize, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart LCD televize zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - LCD televize. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek LCD televize nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LCD televize zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek LCD televize ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart LCD televize ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 192 109 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bnsonger47

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart LCD televize je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční stromek zdarma Podívejte se i na ilustrace Růže ve váze ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart 50 Euro ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: LCD televize, ilustrační obrázek, download, grafika, obrázek, zdarma, cliparts, klipart, LCD televize, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, pozvánky, textové dokumenty, Twitter, inkscape, referáty, openOffice, škola, články, plakáty, office, seminární práce, prezentace, Pinterest, dokumenty, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Narozeninové číslo 3 zdarma, vektor Ruční šlehač ke stažení nebo obrázek Zelené Lamborghini ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.