Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brazilská mapa, Mapy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brazilská mapa zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Brazilská mapa. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brazilská mapa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brazilská mapa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brazilská mapa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 304 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brazilská mapa je v kategorii Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zamilovaní ptáčci ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Digitální znak G zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pravěká bojovnice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, kliparty, zdarma, download, klipart, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, Mapy, svg, Brazilská mapa, Brazilská mapa, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, openOffice, seminární práce, prezentace, Instagram, word, Twitter, office, PowerPoint, Pinterest, inkscape, fotokniha, dokument, corelDraw, profil, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Váleček ke stáhnutí, klipart Belize zdarma nebo ilustrace Monstrance ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.