Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stopka (Doprava) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stopka ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Stopka. Klipart Stopka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stopka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stopka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stopka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 953 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Stopka sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Stopka je v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Květinový stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený vrtulník ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Santa na saních zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, free, cliparts, Stopka, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, download, Stopka, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: škola, bakalářská práce, profil, referáty, kalendář, openOffice, inkscape, plakát, katalog, brožury, logo, koláž, prezentace, eshop, plakáty, tiskoviny, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Vodní želva zdarma, klipart Modrá kočka zdarma nebo vektor Digitální znak R ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.