Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Gloxinie (Květiny) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gloxinie zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Gloxinie. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Gloxinie v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gloxinie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Gloxinie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gloxinie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 168 833 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Tento obrázek s názvem (Gloxinie) můžete sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Gloxinie patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ementál ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Venezuela ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Beran ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, grafika, free, obrázek, ilustrace, Gloxinie, vektor, zdarma, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, kalendář, profilovka, logo, manuály, corelDraw, oznámení, plakát, Twitter, office, blog, fotokniha, bakalářská práce, PowerPoint, dokumenty, Adobe Illustrator, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Malé písmeno A ke stažení, vektorový obrázek Jarní květina zdarma nebo obrázek Vegetariánský sendvič ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku najdete také tam.