Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Gloxinie (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gloxinie zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Gloxinie. Obrázek Gloxinie je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Gloxinie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gloxinie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gloxinie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gloxinie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 168 833 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Potěší nás, pokud budete tento klipart Gloxinie sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Gloxinie patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fialový dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lžička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Padesátieurovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, svg, ilustrační obrázek, Gloxinie, ke stáhnutí, grafika, Květiny, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, vektor, download, klipart, Gloxinie

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, eshop, dokumenty, web, textové dokumenty, časopis, prezentace, profil, avatar, seminární práce, kalendář, webové stránky, inkscape, dokument, openOffice, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Bílá ozdoba zdarma, vektor Kaštan ke stáhnutí nebo obrázek Smajlík Kyborg ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.