Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Gloxinie (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gloxinie zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Gloxinie. Kreslená ilustrace Gloxinie je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gloxinie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gloxinie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gloxinie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 168 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Tento obrázek s názvem (Gloxinie) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Gloxinie je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Agentka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý kůň ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Tuňák obecný ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, free, grafika, Gloxinie, download, ilustrační obrázek, kliparty, svg, zdarma, obrázek, cliparts, ilustrace, Gloxinie, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, Adobe Illustrator, openOffice, avatar, pozvánky, word, časopis, Pinterest, diář, eshop, webové stránky, video, profil, dokument, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Mumie ke stažení, vektorový klipart Žlutý tulipán ke stažení nebo obrázek, klipart Vytřeštěné oči ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.