Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Gloxinie (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gloxinie zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Gloxinie. Stahujte klipart Gloxinie v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gloxinie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gloxinie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gloxinie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 168 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Potěší nás, pokud budete tento klipart Gloxinie sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Gloxinie je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Slunečnice ve váze ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kalamář ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Monster truck ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, Gloxinie, kliparty, klipart, ke stáhnutí, grafika, Květiny, Gloxinie, ilustrace, free, download, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, Adobe Illustrator, eshop, Instagram, dokumenty, office, webové stránky, články, plakát, pozvánky, prezentace, diář, textové dokumenty, blog, fotokniha, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Grammar Nazi ke stažení, obrázek Kopírka ke stažení nebo vektor Zlatý zavináč ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.