Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Lučištnice (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lučištnice zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Lučištnice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lučištnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lučištnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lučištnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1005x1600
804x1280
503x800
314x500
100x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 931 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Lučištnice s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Lučištnice patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční přání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koala ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Polární liška ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, Lučištnice, cliparts, Ženy, klipart, svg, ilustrace, vektor, download, zdarma, free, Lučištnice

Doporučené použití klipartu: škola, kalendář, časopis, web, openOffice, seminární práce, video, fotokniha, plakáty, inkscape, profilovka, wordpress, Adobe Illustrator, prezentace, webové stránky, Instagram

Mezi hezké kresby patří i klipart Cibule kuchyňská ke stažení, vektor Vánoční zvonečky ke stažení nebo obrázek Lepící páska ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.