Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Modrý sněhulák (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý sněhulák zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Modrý sněhulák. Klipart Modrý sněhulák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrý sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

696x1600
557x1280
348x800
218x500
70x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Modrý sněhulák) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Modrý sněhulák je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Frankenstein ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Helikónie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Ruská mapa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Modrý sněhulák, free, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, Modrý sněhulák, zdarma, download, ke stažení, grafika, svg, ke stáhnutí, Vánoce, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, články, corelDraw, Instagram, dokumenty, office, pozvánky, památník, word, profil, Facebook, inkscape, wordpress, textové dokumenty, profilovka, etikety

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Web kamera zdarma, vektorový klipart Dýně s kloboukem ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Dívka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.