Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modrý sněhulák, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý sněhulák zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Modrý sněhulák. Stahujte klipart Modrý sněhulák v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Modrý sněhulák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrý sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

696x1600
557x1280
348x800
218x500
70x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Modrý sněhulák je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Abstraktní stromek zdarma Podívejte se i na ilustrace Topaz ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Public Domain ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Modrý sněhulák, klipart, Modrý sněhulák, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Vánoce, download, free, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, Twitter, Adobe Illustrator , seminární práce, kalendář, fotokniha, plakát, časopis, openOffice, profilovka, profil, Pinterest, Facebook, Instagram, inkscape, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Azurová stužka zdarma, vektor Průhledný duch ke stažení nebo obrázek Mapa Mali ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.