Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modrý sněhulák (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý sněhulák zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Modrý sněhulák. Klipart Modrý sněhulák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý sněhulák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

696x1600
557x1280
348x800
218x500
70x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 548 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Modrý sněhulák s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Modrý sněhulák se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květinové srdíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malovaná vajíčka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Dýně halloween ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, Vánoce, vektor, ilustrační obrázek, grafika, Modrý sněhulák, ke stažení, free, kliparty, obrázek, klipart, Modrý sněhulák, svg

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Facebook, PowerPoint, škola, prezentace, eshop, plakáty, časopis, openOffice, web, corelDraw, plakát, dokumenty, diář, Adobe Illustrator, word

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Lokomotiva ke stáhnutí, vektorový obrázek Trpajzlík zdarma nebo vektorový obrázek Tulipány ve váze zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.