Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart JPEG, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart JPEG zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název JPEG. Klipart JPEG je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart JPEG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek JPEG ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart JPEG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1445x1600
1155x1280
722x800
451x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 811 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart JPEG je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mleté maso ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa Bruneje zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Megafon ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, vektor, kliparty, svg, JPEG, Symboly, JPEG, zdarma, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, seminární práce, corelDraw, dokumenty, Twitter, blog, památník, word, Adobe Illustrator , Pinterest, dokument, textové dokumenty, kalendář, Facebook, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mikrotužka ke stáhnutí, vektor CD složka zdarma nebo obrázek Pedometr ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.