Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart JPEG (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart JPEG zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název JPEG. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek JPEG nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek JPEG v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart JPEG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart JPEG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart JPEG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1445x1600
1155x1280
722x800
451x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 811 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart JPEG? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek JPEG je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Plavec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Peugeot ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Zřícenina ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, download, kliparty, svg, vektor, ilustrace, ke stažení, Symboly, JPEG, free, klipart, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, office, word, PowerPoint, dokumenty, inkscape, památník, web, plakát, wordpress, seminární práce, diář, škola, plakáty, avatar, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Zvýrazňovač ke stažení, obrázek Pokladní ke stažení nebo vektor Okurka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.