Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek JPEG (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart JPEG zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název JPEG. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek JPEG ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart JPEG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart JPEG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart JPEG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1445x1600
1155x1280
722x800
451x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 811 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart JPEG sdílet s ostatními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek JPEG je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Smajlík s kloboukem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tanec kostlivců ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Pruhovaná ozdoba zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, JPEG, svg, zdarma, obrázek, grafika, free, vektorový obrázek, vektor, kliparty, download, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, logo, články, profilovka, Instagram, video, Zoner Callisto, referáty, Facebook, web, koláž, prospekty, Pinterest, etikety, webové stránky, prezentace, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Mapa zdarma, obrázek, klipart Dakota ke stažení nebo vektor Kluk ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.