Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart JPEG (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart JPEG zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je JPEG. Vektorový obrázek JPEG jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart JPEG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart JPEG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart JPEG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1445x1600
1155x1280
722x800
451x500
145x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 811 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart JPEG sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek JPEG je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Oranžový motýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Airbus A380 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Grammar Nazi zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, kliparty, svg, JPEG, klipart, free, ilustrační obrázek, download, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, Symboly, JPEG, vektor

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, manuály, škola, kalendář, časopis, wordpress, video, Twitter, profilovka, fotokniha, inkscape, prospekty, vizitky, referáty, avatar, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Santa upír zdarma, obrázek, klipart Dakota ke stažení nebo ilustrace Chinook ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.