Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jmenovka, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmenovka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jmenovka. Stahujte klipart Jmenovka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jmenovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1002x1600
801x1280
800x1278
313x500
100x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 127 465 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jmenovka je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vrtáky ke stažení Podívejte se i na obrázek Molekula kofeinu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kovář zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, svg, klipart, free, ilustrace, vektor, Jmenovka, cliparts, vektorový obrázek, download, Jmenovka, ke stáhnutí, Vánoce

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, pozvánky, Adobe Illustrator , fotokniha, blog, seminární práce, časopis, avatar, PowerPoint, profilovka, dokument, Instagram, corelDraw, plakáty, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Pryšec nádherný ke stažení, klipart Růžová rtěnka ke stáhnutí nebo ilustrace Josif Stalin zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.