Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jmenovka (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jmenovka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jmenovka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jmenovka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jmenovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1002x1600
801x1280
800x1278
313x500
100x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 127 465 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Jmenovka můžete sdílet s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Jmenovka se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pagoda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedivá vajíčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek OGG soubor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, obrázek, svg, klipart, download, Jmenovka, free, ke stažení, Jmenovka, kliparty, ke stáhnutí, Vánoce, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, diář, prezentace, textové dokumenty, fotokniha, plakáty, PowerPoint, openOffice, Adobe Illustrator, Facebook, pozvánky, časopis, webové stránky, referáty, dokumenty, etikety

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Slunečno zdarma, obrázek, klipart Lučištnice ke stáhnutí nebo vektorový klipart Krokodýl ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.