Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jmenovka, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmenovka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jmenovka. Stahujte klipart Jmenovka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jmenovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1002x1600
801x1280
800x1278
313x500
100x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 465 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jmenovka je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pitná voda zdarma Podívejte se i na obrázek Muchomůrka červená ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Maroka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Jmenovka, Vánoce, klipart, ke stáhnutí, free, kliparty, vektor, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, Jmenovka, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, referáty, plakát, Facebook, fotokniha, webové stránky, textové dokumenty, blog, památník, avatar, word, Instagram, škola, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Santa upír zdarma, klipart Novoročenka 2019 ke stažení nebo ilustrace Borůvky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.