Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jmenovka (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmenovka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jmenovka. Klipart Jmenovka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jmenovka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jmenovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1002x1600
801x1280
800x1278
313x500
100x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 465 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Jmenovka) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Jmenovka je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Auta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cereálie zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Aligátor ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, grafika, Jmenovka, vektorový obrázek, Vánoce, cliparts, kliparty, zdarma, Jmenovka, download, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, wordpress, word, dokumenty, prezentace, referáty, inkscape, Pinterest, etikety, plakáty, kalendář, diář, openOffice, textové dokumenty, corelDraw, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Skřet ke stáhnutí, klipart Šípky zdarma nebo ilustrace Znak lev zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.