Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Jmenovka (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jmenovka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jmenovka. Stahujte klipart Jmenovka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jmenovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1002x1600
801x1280
800x1278
313x500
100x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 465 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Jmenovka? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Jmenovka patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Východ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaznice ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Malé písmeno G ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Jmenovka, Jmenovka, vektorový obrázek, download, zdarma, free, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, Vánoce, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, prospekty, brožury, deníček, pozvánky, vizitky, památník, kalendář, seminární práce, avatar, profilovka, letáky, PowerPoint, diář, Facebook, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Stetoskop ke stažení, klipart Zlomené srdce ke stažení nebo klipart BASH ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.