Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jmenovka (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jmenovka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jmenovka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jmenovka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jmenovka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jmenovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1002x1600
801x1280
800x1278
313x500
100x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 465 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jmenovka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Jmenovka se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DOCB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilované psaní ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hudební složka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, ke stažení, Jmenovka, download, cliparts, grafika, svg, ke stáhnutí, kliparty, free, klipart, Vánoce, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, kalendář, wordpress, škola, textové dokumenty, profil, PowerPoint, články, fotokniha, blog, openOffice, Facebook, referáty, avatar, památník, diář

Mezi hezké kresby patří i obrázek SLK ke stažení, obrázek, klipart Akustická kytara ke stažení nebo vektorový klipart Stojánek s pastelkami ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.