Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zdrhovadlo, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdrhovadlo zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zdrhovadlo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdrhovadlo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Zdrhovadlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdrhovadlo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

970x1600
776x1280
485x800
303x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 509 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zdrhovadlo se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hrách setý ke stažení Podívejte se i na klipart Káva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Maltézský kříž zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, vektor, svg, kliparty, ilustrace, free, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, Nástroje, download, Zdrhovadlo, Zdrhovadlo, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Pinterest, fotokniha, Twitter, plakáty, corelDraw, škola, Adobe Illustrator , word, profilovka, avatar, textové dokumenty, office, openOffice, dokument, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart GAZ 21 ke stažení, ilustrace Lýkohub ke stáhnutí nebo vektor Flétna zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.