Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brambora, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambora zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Brambora. Obrázek Brambora je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Brambora? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brambora ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 537 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brambora patří do sekce Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mao zdarma Podívejte se i na vektor Sierra Leone ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace INI ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, Zelenina, zdarma, klipart, grafika, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, svg, free, Brambora, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, Facebook, dokument, office, textové dokumenty, fotokniha, Twitter, škola, časopis, referáty, plakáty, profil, inkscape, pozvánky, web

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Jestřáb zdarma, obrázek Šachovnice ke stažení nebo klipart Naštvaná žena ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.