Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brambora, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambora zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brambora. Vektorová ilustrace Brambora je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Brambora ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 537 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brambora se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vyzdobené okno ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Žlutá stužka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Violoncellistka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Brambora, download, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, Zelenina, ke stažení, free, Brambora, klipart, obrázek, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , kalendář, časopis, škola, inkscape, webové stránky, seminární práce, dokument, Twitter, plakáty, profilovka, pozvánky, prezentace, Pinterest, Facebook, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Bouřka ke stáhnutí, ilustrace Kršna jantra zdarma nebo vektor Rusko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.