Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brambora (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambora zdarma ke stažení

Brambora je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Brambora ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brambora ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 537 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Brambora s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Brambora se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak 2 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená květina zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dětský vláček ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brambora, ilustrační obrázek, cliparts, Zelenina, kliparty, ilustrace, Brambora, vektorový obrázek, svg, download, grafika, ke stažení, klipart, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: deníček, prospekty, vizitky, seminární práce, časopis, dokument, diář, Instagram, Twitter, škola, corelDraw, video, plakát, Pinterest, dokumenty, prezentace, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Smajlík anděl ke stáhnutí, vektor SD karta ke stažení nebo vektorový klipart Zákaz natáčení zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.