Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brambora, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambora zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brambora. Vektorová ilustrace Brambora je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brambora ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 537 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brambora je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ponorka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Strašidelné vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jaspis ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, svg, free, ilustrace, Brambora, ke stáhnutí, vektor, download, Zelenina, ilustrační obrázek, Brambora, kliparty, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, Adobe Illustrator , avatar, profilovka, Twitter, plakát, webové stránky, dokument, Instagram, časopis, články, seminární práce, corelDraw, textové dokumenty, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Žlutá paprika ke stáhnutí, vektor Digitální znak R zdarma nebo obrázek Hitler ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.