Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brambora (Zelenina) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambora ke stažení zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Brambora. Kreslená ilustrace Brambora je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brambora ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 537 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Brambora můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Brambora je v kategorii Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mořská sasanka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrtvé stromy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zamilovaní ptáci zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, zdarma, obrázek, free, Zelenina, klipart, svg, cliparts, kliparty, grafika, ke stáhnutí, download, Brambora

Doporučené použití klipartu: brožury, památník, fotokniha, seminární práce, dokument, články, škola, Twitter, logo, kalendář, video, Facebook, časopis, avatar, vizitky, prezentace, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Violista zdarma, vektor SD karta ke stažení nebo vektor Pštros ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.