Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brambora, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambora zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brambora. Vektorová ilustrace Brambora je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Brambora ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 537 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brambora se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vysmátá blondýna ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Houba zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Červená mašle ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, Brambora, obrázek, svg, Brambora, download, klipart, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, pozvánky, prezentace, web, kalendář, památník, Twitter, openOffice, články, Pinterest, textové dokumenty, dokumenty, časopis, Adobe Illustrator , blog

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Krystal soli ke stáhnutí, ilustrace Fotografka zdarma nebo vektor Biohazard ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.