Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brambora (Zelenina) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambora zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Brambora. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Brambora ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brambora lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brambora ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 537 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Zaujal vás náš klipart Brambora? Potom se podělte s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Brambora patří do sekce Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Černé pivo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kladivo ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace MP4 ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Zelenina, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, kliparty, Brambora, download, free, ke stáhnutí, grafika, zdarma, cliparts, Brambora

Doporučené použití klipartu: škola, word, PowerPoint, openOffice, Facebook, profil, office, Pinterest, články, časopis, video, plakát, referáty, corelDraw, Adobe Illustrator, Twitter

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Ghana ke stažení, klipart Stodola ke stažení nebo ilustrace Digitální znak C ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.