Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Celer (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Celer zdarma ke stažení

Celer je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Celer jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Celer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1168x1280
730x800
456x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 243 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Solipse

Tento obrázek s názvem (Celer) můžete sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Celer patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Klavír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžový autobus ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dracena refexa ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Celer, klipart, Celer, Zelenina, download, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, cliparts, grafika, free, vektor, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: manuály, brožury, katalog, vizitky, wordpress, blog, Pinterest, profil, PowerPoint, inkscape, video, fotokniha, tiskoviny, kalendář, články, webové stránky, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Beran ke stažení, vektorový klipart Grammar Nazi ke stažení nebo obrázek Závodní helma ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.