Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Celer (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Celer zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Celer. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Celer. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Zamlouvá se vám obrázek Celer? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Celer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1168x1280
730x800
456x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 243 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Solipse

Potěší nás, pokud budete tento klipart Celer sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Celer je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pastelky v hrnečku ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hříbeček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Přenosná chladnička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, download, vektorový obrázek, klipart, Celer, ke stažení, Zelenina, svg, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, Celer, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: etikety, web, video, plakáty, eshop, referáty, office, blog, diář, fotokniha, PowerPoint, corelDraw, dokumenty, Pinterest, Twitter, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pivko zdarma, klipart Albert Einstein ke stáhnutí nebo ilustrace WMA ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.