Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Celer (Zelenina) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Celer zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Celer. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Celer nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Celer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1168x1280
730x800
456x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 243 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Solipse

Sdílejte obrázek, klipart Celer s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Celer je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Martináč měsíčitý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alpský roh ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Suchoj Su-34 ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Celer, kliparty, ke stažení, grafika, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, free, zdarma, svg, klipart, Zelenina, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, časopis, eshop, prezentace, profil, etikety, corelDraw, blog, Twitter, avatar, web, pozvánky, diář, openOffice, referáty, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Sherlock Holmes ke stažení, klipart Datle ke stažení nebo ilustrace Adam a Eva ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.