Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Celer, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Celer zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Celer. Klipart Celer je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Celer v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Celer ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1168x1280
730x800
456x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 243 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Solipse

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Celer se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Džembe ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Oranžová složka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Fialové vejce ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, klipart, vektorový obrázek, cliparts, Zelenina, vektor, Celer, download, obrázek, Celer, zdarma, ilustrace, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, referáty, fotokniha, profil, památník, blog, textové dokumenty, Twitter, seminární práce, prezentace, časopis, škola, Facebook, corelDraw, Instagram, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Demokratická republika Kongo ke stáhnutí, ilustrace Chorvatsko zdarma nebo vektor Skalpel ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.