Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Celer, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Celer zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Celer. Klipart Celer je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Celer v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Celer ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1168x1280
730x800
456x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 243 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Solipse

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Celer se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžové auto ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Šípky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Estonsko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Zelenina, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Celer, Celer, svg, vektor, grafika, free, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: word, Facebook, PowerPoint, pozvánky, openOffice, Instagram, škola, články, fotokniha, webové stránky, seminární práce, Pinterest, web, dokument, dokumenty, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kečup ke stáhnutí, ilustrace Červené jablko zdarma nebo vektor Sporák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.