Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Celer, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Celer zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Celer. Klipart Celer je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Celer v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Celer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1168x1280
730x800
456x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 243 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Solipse

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Celer je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Číňan zdarma Podívejte se i na ilustrace Image ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Veselé vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, cliparts, kliparty, Zelenina, Celer, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Celer, ke stáhnutí, vektor, zdarma, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Adobe Illustrator , blog, prezentace, word, Facebook, památník, plakát, web, pozvánky, profil, plakáty, kalendář, webové stránky, corelDraw, office

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Tyranosaurus zdarma, vektor Jordánsko ke stažení nebo obrázek Databáze ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.