Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Celer (Zelenina) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Celer zadarmo ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Celer. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Celer. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Celer ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1168x1280
730x800
456x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 243 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Solipse

Sdílejte obrázek, klipart Celer s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Celer patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Reportér ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nota zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Sýkorka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Celer, ke stažení, free, ilustrační obrázek, svg, klipart, kliparty, ilustrace, grafika, obrázek, Celer, Zelenina, zdarma, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, vizitky, textové dokumenty, avatar, dokument, vstupenky, Zoner Callisto, word, Pinterest, pozvánky, dokumenty, bakalářská práce, fotografie, Instagram, prezentace, etikety, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Chléb ke stáhnutí, vektorový klipart Grammar Nazi ke stažení nebo klipart Japonka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.