Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Grammar Nazi (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grammar Nazi zdarma ke stažení

Grammar Nazi je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Grammar Nazi ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Grammar Nazi? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grammar Nazi zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Grammar Nazi ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grammar Nazi ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 931 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oblomov

Sdílejte klipart nazvaný Grammar Nazi s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Grammar Nazi patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz pití alkoholu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart P-51 Mustang zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart George Floyd ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Symboly, vektor, ilustrace, download, vektorový obrázek, Grammar Nazi, free, kliparty, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokumenty, textové dokumenty, prezentace, Facebook, diář, video, škola, Instagram, etikety, eshop, plakát, pozvánky, office, inkscape, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Labyrint ke stáhnutí, ilustrace Instalatér zdarma nebo klipart Titanic zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.