Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek AMC Gremlin (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart AMC Gremlin zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je AMC Gremlin. Klipart AMC Gremlin je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná AMC Gremlin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMC Gremlin zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek AMC Gremlin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMC Gremlin ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x857
1280x686
800x429
500x268
160x86

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 707 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný AMC Gremlin s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart AMC Gremlin je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vavřínový věnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Weta zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční výzdoba ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, ilustrace, AMC Gremlin, ilustrační obrázek, download, zdarma, vektorový obrázek, klipart, vektor, grafika, ke stáhnutí, free, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, časopis, corelDraw, inkscape, video, wordpress, web, webové stránky, fotokniha, diář, památník, plakát, Facebook, profil, blog, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Tacos ke stáhnutí, klipart Černý pěšec zdarma nebo ilustrace Jóga zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.