Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart AMC Gremlin (Auta) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart AMC Gremlin zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem AMC Gremlin. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek AMC Gremlin v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMC Gremlin zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart AMC Gremlin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMC Gremlin ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x857
1280x686
800x429
500x268
160x86

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 707 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný AMC Gremlin s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek AMC Gremlin je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Netopýři ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azerbajdžán zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz prostituce ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, Auta, zdarma, obrázek, ilustrace, free, klipart, cliparts, svg, vektorový obrázek, AMC Gremlin, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, blog, etikety, office, tiskoviny, pozvánky, prospekty, plakát, oznámení, diplomová práce, video, Pinterest, openOffice, katalog, logo, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek CD disk ke stáhnutí, obrázek Škoda Fabia ke stažení nebo vektor Černá stužka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.