Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart AMC Gremlin (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart AMC Gremlin zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný AMC Gremlin. Klipart AMC Gremlin je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMC Gremlin zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart AMC Gremlin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AMC Gremlin ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x857
1280x686
800x429
500x268
160x86

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 707 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart AMC Gremlin sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek AMC Gremlin je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vánoční vzor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart VOB ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Darované vajíčko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, AMC Gremlin, vektorový obrázek, AMC Gremlin, svg, kliparty, vektor, ke stáhnutí, klipart, download, cliparts, obrázek, free, Auta, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, openOffice, plakát, diář, Adobe Illustrator, profilovka, Pinterest, wordpress, dokumenty, Instagram, Facebook, eshop, video, kalendář, web, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Smajlík s cigaretou ke stažení, obrázek Kozorožec ke stažení nebo vektor Kosa smrtky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.