Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ježura, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježura zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ježura. Klipart Ježura je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježura zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Ježura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježura ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x949
1280x759
800x474
500x297
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 311 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ježura se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatá vločka ke stažení Podívejte se i na klipart Rychlovarná konvice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek CD zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, Zvířata, Ježura, kliparty, obrázek, ke stažení, klipart, free, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, download, Ježura, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, Adobe Illustrator , dokumenty, referáty, Facebook, kalendář, blog, Instagram, word, openOffice, web, fotokniha, Twitter, avatar, články

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Narozeniny číslo 2 ke stažení, ilustrace Morpho theseus ke stáhnutí nebo vektor Dýně zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.