Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek zelená oliva, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart zelená oliva zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název zelená oliva. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek zelená oliva ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart zelená oliva zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart zelená oliva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart zelená oliva ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
629x1280
393x800
246x500
79x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek zelená oliva patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vločka zdarma Podívejte se i na klipart Kašna ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Bongo ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zelená oliva, Jídlo, ilustrace, ke stažení, zelená oliva, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, cliparts, svg, grafika, download, zdarma, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, Facebook, profilovka, web, kalendář, pozvánky, corelDraw, Twitter, Instagram, profil, seminární práce, prezentace, dokumenty, Adobe Illustrator , referáty

Mezi hezké kresby patří i klipart Chmel zdarma, ilustrace Viktorie královská ke stažení nebo vektor Letadlo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.