Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek zelená oliva, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart zelená oliva zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název zelená oliva. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek zelená oliva ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart zelená oliva zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek zelená oliva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart zelená oliva ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
629x1280
393x800
246x500
79x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart zelená oliva se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Štětec ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Loď zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jezevec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, svg, free, klipart, cliparts, ilustrace, zdarma, grafika, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, obrázek, download, zelená oliva

Doporučené použití klipartu: dokumenty, word, časopis, pozvánky, blog, textové dokumenty, Adobe Illustrator , škola, avatar, fotokniha, prezentace, profilovka, office, Pinterest, referáty, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vločka ke stáhnutí, obrázek Nůžky zdarma nebo klipart Vikingská loď ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.