Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zelená oliva (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená oliva zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Zelená oliva. Obrázek Zelená oliva je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená oliva zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená oliva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená oliva ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
629x1280
393x800
246x500
79x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 456 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Zelená oliva s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Zelená oliva je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Edward Snowden ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mozart zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční pohlednice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Zelená oliva, kliparty, Zelená oliva, obrázek, ke stažení, vektor, grafika, Jídlo, klipart, free, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, profilovka, dokumenty, openOffice, diář, plakáty, PowerPoint, pozvánky, corelDraw, avatar, video, Facebook, web, plakát, office

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Odlamovací nůž ke stáhnutí, obrázek Zákusek zdarma nebo vektor Mula zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.