Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek zelená oliva, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart zelená oliva zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název zelená oliva. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek zelená oliva ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart zelená oliva zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek zelená oliva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart zelená oliva ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
629x1280
393x800
246x500
79x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart zelená oliva je v sekci Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mandala ke stažení Podívejte se i na ilustrace Ruce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Mali zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, klipart, grafika, cliparts, Jídlo, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, download, zdarma, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , památník, seminární práce, openOffice, fotokniha, plakáty, referáty, Twitter, dokument, textové dokumenty, prezentace, Facebook, dokumenty, články, pozvánky, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Veselý duch ke stažení, vektor Fialový smajlík ke stáhnutí nebo obrázek GAZ 21 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.