Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek zelená oliva, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart zelená oliva zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název zelená oliva. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek zelená oliva ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart zelená oliva zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart zelená oliva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart zelená oliva ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
629x1280
393x800
246x500
79x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek zelená oliva je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno Z zdarma Podívejte se i na obrázek Zlatý dolar ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Přípona ZIP ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, obrázek, vektorový obrázek, zelená oliva, zelená oliva, ke stažení, ilustrační obrázek, download, Jídlo, grafika, ilustrace, free, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokumenty, PowerPoint, fotokniha, openOffice, Twitter, Pinterest, profil, plakát, kalendář, textové dokumenty, web, pozvánky, inkscape, seminární práce, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Neuron zdarma, klipart Mechanik ke stažení nebo ilustrace Marihuana zakázána ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.