Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pizza (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pizza zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Pizza. Obrázek Pizza je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pizza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 541 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Pizza? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Pizza je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart SLDX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fakáč ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Router ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, klipart, Jídlo, Pizza, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, obrázek, zdarma, grafika, free, ilustrace, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: wordpress, škola, etikety, dokument, diář, kalendář, profil, pozvánky, seminární práce, fotokniha, plakát, profilovka, vizitky, články, brožury, referáty, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Mapa Evropy ke stažení, klipart Mapa Litvy ke stáhnutí nebo vektor Zavírací nůž ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.