Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pizza, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pizza zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pizza. Stahujte klipart Pizza v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Pizza? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pizza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 541 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pizza je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čarodějka zdarma Podívejte se i na ilustrace Baset ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart IMG ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, kliparty, ke stažení, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, vektor, klipart, Pizza, Jídlo, Pizza, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, prezentace, word, blog, web, avatar, Pinterest, pozvánky, profil, dokument, office, openOffice, články, corelDraw, fotokniha, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vlkodlak a duch zdarma, vektor Sexy eyes ke stažení nebo obrázek Palec dolů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.