Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pizza (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pizza zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pizza. Klipart Pizza je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pizza? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Pizza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 541 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Pizza můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Pizza se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kovová píšťalka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pařáty smrtky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Voltmetr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, Jídlo, grafika, download, ilustrační obrázek, Pizza, cliparts, free, klipart, ke stáhnutí, kliparty, Pizza, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Facebook, referáty, seminární práce, dokument, etikety, časopis, diář, Instagram, profilovka, Adobe Illustrator, eshop, blog, video, plakát, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Červené I zdarma, obrázek, klipart Zastávka MHD ke stáhnutí nebo vektorový klipart Radiace ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.