Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lotos, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lotos zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lotos. Klipart Lotos je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lotos ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1242
1280x993
800x621
500x388
160x124

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mlampret

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lotos je v sekci Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Multimetr ke stažení Podívejte se i na obrázek Karmínová stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Nikola Tesla zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, vektor, svg, cliparts, obrázek, klipart, kliparty, download, Lotos, vektorový obrázek, grafika, Květiny, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, office, corelDraw, Adobe Illustrator , prezentace, dokumenty, openOffice, textové dokumenty, památník, blog, Pinterest, fotokniha, word, inkscape, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Klobása ke stažení, klipart Northrop Grumman RQ-4 ke stáhnutí nebo ilustrace Zlaté číslo 5 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.