Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lotos (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lotos zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lotos. Doporučujeme stahovat obrázek Lotos ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Lotos lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Lotos ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1242
1280x993
800x621
500x388
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 569 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: mlampret

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Lotos s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Lotos se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Důlní vozík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čivava ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Světlezelená stužka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, Lotos, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, svg, kliparty, ilustrační obrázek, download, ke stažení, Květiny, ilustrace, Lotos, free

Doporučené použití klipartu: diář, magazín, web, vstupenky, plakáty, office, Pinterest, inkscape, Instagram, webové stránky, word, eshop, profilovka, tiskoviny, škola, Adobe Illustrator, plakát

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Kazeta ke stažení, ilustrace Mapa Švédska ke stažení nebo vektorový obrázek Srdíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.