Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lotos, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lotos zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lotos. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lotos. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Lotos lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Lotos ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1242
1280x993
800x621
500x388
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mlampret

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lotos se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Štít lásky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kašna zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hercule Poirot ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Květiny, vektor, svg, ke stažení, download, zdarma, Lotos, ke stáhnutí, obrázek, Lotos, ilustrace, free, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakáty, Facebook, blog, PowerPoint, dokument, corelDraw, Adobe Illustrator , Pinterest, web, památník, dokumenty, inkscape, office, seminární práce, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Štít ke stáhnutí, ilustrace Jaguár zdarma nebo vektor MPG ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.