Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Lotos (Květiny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lotos ke stažení zdarma

Lotos je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Lotos jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lotos ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1242
1280x993
800x621
500x388
160x124

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 569 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mlampret

Potěší nás, pokud budete tento klipart Lotos sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Lotos patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Indiánka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Borovicová větvička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart 2022 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, Květiny, vektor, download, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, free, ke stažení, Lotos, cliparts, Lotos, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, dokument, brožury, Pinterest, etikety, avatar, Twitter, kalendář, PowerPoint, koláž, plakát, profilovka, wordpress, deníček, katalog, dokumenty, Zoner Callisto

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Afrika zdarma, ilustrace Mapa Švédska ke stažení nebo obrázek Digitální znak Z ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.