Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lotos, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lotos zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lotos. Klipart Lotos je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lotos ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1242
1280x993
800x621
500x388
160x124

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mlampret

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lotos patří do sekce Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krysa zdarma Podívejte se i na vektor Zdrhovadlo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Žlutá paprika ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Květiny, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, svg, free, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, download, ke stažení, ilustrace, Lotos, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, PowerPoint, plakáty, referáty, textové dokumenty, Facebook, Twitter, Instagram, prezentace, pozvánky, fotokniha, Adobe Illustrator , avatar, webové stránky, openOffice, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Formule zdarma, obrázek Sporťák ke stažení nebo klipart Mapa Evropy ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.