Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Upíří zuby, Halloween nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upíří zuby zdarma ke stažení

Upíří zuby je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Upíří zuby nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Upíří zuby v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upíří zuby zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Upíří zuby ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upíří zuby ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 347 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Upíří zuby je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Spojené arabské emiráty ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Gymnastka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Baseballistka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, svg, Halloween, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, Upíří zuby, vektorový obrázek, Upíří zuby, cliparts, kliparty, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, web, škola, inkscape, Adobe Illustrator , Twitter, dokument, Facebook, PowerPoint, webové stránky, fotokniha, časopis, seminární práce, plakáty, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Váha ke stáhnutí, vektor Zakletý princ zdarma nebo obrázek Kudla ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.