Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Upíří zuby, Halloween nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upíří zuby zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Upíří zuby. Klipart Upíří zuby je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Upíří zuby? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upíří zuby zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Upíří zuby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upíří zuby ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 347 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Upíří zuby je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čivava zdarma Podívejte se i na ilustrace Slíva ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Lenin ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, kliparty, klipart, svg, ilustrační obrázek, Upíří zuby, download, cliparts, Upíří zuby, ke stažení, Halloween, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, památník, PowerPoint, avatar, word, fotokniha, škola, Adobe Illustrator , pozvánky, kalendář, dokumenty, články, plakáty, Instagram, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Krtek zdarma, vektor Mapa Španělska ke stažení nebo obrázek Mapa Mali ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.