Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Upíří zuby (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upíří zuby zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Upíří zuby. Vektorová ilustrace Upíří zuby je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Upíří zuby lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upíří zuby zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Upíří zuby ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upíří zuby ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 347 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: netalloy

Sdílejte klipart nazvaný Upíří zuby s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Upíří zuby je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Strom s dárky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Make up zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace PPSM ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ilustrace, ilustrační obrázek, Upíří zuby, ke stažení, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Upíří zuby, cliparts, klipart, vektor, Halloween, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, plakáty, památník, PowerPoint, eshop, Instagram, seminární práce, fotokniha, blog, prezentace, Pinterest, diář, webové stránky, kalendář, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Horník ke stáhnutí, klipart STOP zdarma nebo ilustrace Mapa Gambie zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.