Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mapa Litvy, Mapy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Litvy zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Mapa Litvy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa Litvy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Litvy zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa Litvy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Litvy ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1241
1280x993
800x620
500x388
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mapa Litvy se nachází v sekci Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Puntíkovaná mašle ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Ovocné srdíčko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek PNG ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, svg, Mapa Litvy, kliparty, vektor, free, klipart, ke stažení, Mapy, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, Twitter, články, dokumenty, prezentace, Instagram, webové stránky, pozvánky, openOffice, Adobe Illustrator , kalendář, word, corelDraw, seminární práce, škola, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Slovinsko ke stáhnutí, ilustrace Richard Nixon zdarma nebo vektor Červený dárek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem