Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chřest, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chřest zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Chřest. Vektorová ilustrace Chřest je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chřest zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chřest ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chřest ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 844 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chřest je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Austrálie ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Červené H zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Lyra ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, svg, kliparty, ke stáhnutí, Zelenina, ke stažení, download, zdarma, Chřest, obrázek, ilustrace, vektor, Chřest, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, Pinterest, Adobe Illustrator , textové dokumenty, word, webové stránky, časopis, Facebook, památník, web, inkscape, office, seminární práce, plakát, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace INF ke stáhnutí, vektor Ježura zdarma nebo obrázek Mitsubishi ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.