Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chřest, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chřest zdarma ke stažení

Chřest je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Chřest je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chřest zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chřest ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chřest ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 844 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chřest je v sekci Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stažení Podívejte se i na obrázek Sob ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Adam a Eva zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Chřest, ilustrace, cliparts, kliparty, download, vektorový obrázek, Chřest, ke stáhnutí, grafika, Zelenina, klipart, zdarma, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakát, profilovka, seminární práce, Pinterest, prezentace, word, inkscape, profil, kalendář, dokument, textové dokumenty, webové stránky, PowerPoint, referáty, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Santova čepice ke stažení, klipart Mečoun ke stáhnutí nebo ilustrace Jablko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.