Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Xylofon, Hudba do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Xylofon zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Xylofon. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Xylofon nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Xylofon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Xylofon zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Xylofon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Xylofon ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1364
1280x1091
800x682
500x426
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 108 276 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Xylofon se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Velikonoční přání ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Cigareta zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jezdec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, Hudba, klipart, vektorový obrázek, svg, vektor, Xylofon, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, textové dokumenty, prezentace, office, blog, webové stránky, Pinterest, Instagram, plakáty, dokumenty, referáty, škola, PowerPoint, pozvánky, web, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Otto von Bismarck ke stáhnutí, ilustrace Malovaná vajíčka zdarma nebo vektor Meč ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?