Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Xylofon, Hudba do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Xylofon zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Xylofon. Klipart Xylofon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Xylofon? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Xylofon zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Xylofon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Xylofon ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1364
1280x1091
800x682
500x426
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 108 276 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Xylofon patří do sekce Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sigmund Freud zdarma Podívejte se i na vektor Romantický dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Černá vdova ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, download, svg, Xylofon, free, ke stažení, zdarma, vektor, grafika, Hudba, Xylofon, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, webové stránky, články, blog, prezentace, PowerPoint, inkscape, dokument, Adobe Illustrator , časopis, plakát, avatar, web, dokumenty, office, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Citroen 2CV zdarma, obrázek Skřítek ke stažení nebo klipart Domovní alarm ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?